Bottega Prosecco 'Il Vino dei Poeti' |
| Product: | | Mousserend | | | Code: | | 203201.0 | | Kleur: | | Wit | | Land: | | Italië | | Streek: | | Veneto | | Merk: | | Bottega | | Druivenras: | | Prosecco | | Inhoud: | | 750 ML |
Algemene omschrijving Distilleria Bottega is gevestigd in Castello Roganzuolo, 45 km boven Venetie. Dit dorpje ligt midden in een gebied waar zeer succesvolle wijnen worden gemaakt van de Cabernet, Chardonnay, Picolit én de Proseccodruif. Bottega maakt ook een prachtige Prosecco, de favoriete mousserende wijn van de Italianen. Il Vino dei Poeti is de prestigieuze naam die herinnert aan de genoegens die schrijvers en dichters beleefden aan deze sprankelende en verfijnde spumante.
| Druivensoort Prosecco
| Bijzonderheden De wijngaarden waar de Prosecco wordt verbouwd liggen op de hellingen van de Euganische heuvels in de provincie Padua. De naam “Il vino dei Poeti” is de prestigieuze naam die herinnert aan het genoegen dat dichters en schrijvers beleven met deze sprankelende en verfijnde spumante. De druiven ondergaan een traditionele behandeling. De gisting vindt plaats op de “Méthode Traditionnel”.
| Kleur Bleek geel met een licht goudgroene schittering.
| Geur In de geur zacht steenfruit en een lichte hint van amandelen.
| Smaak Verfrissend fruitig droog. Mooie fijne mousse. In de afdronk een klein amandeltje.
| Serveer suggestie Uitstekend als aperitief. Ook als begeleider van verfijnde visgerechten, buffetten, bij nagerechten en als toast bij een feestelijke gelegenheid.
| Serveer temperatuur 6 - 7°C
|
| | | | Afdrukken | | Meer informatie over dit merk | | Terug naar zoekresultaat |
|