Cognac Louis Royer VSOP |
| Product: | | Gedistilleerd | | | Code: | | 231109 | | Kleur: | | Cognackleur | | Land: | | Frankrijk | | Streek: | | Cognac | | Merk: | | Louis Royer | | Druivenras: | | Ugni Blanc | | Inhoud: | | 700 ML |
Algemene omschrijving De rijke smaak van Franse cultuur. Op 20-jarige leeftijd, in 1848, werd Louis Royer door een beroemd cognacmaker tot keldermeester benoemd. Maar al snel besloot Louis om zelf te gaan ondernemen. In 1853 vestigt Louis Royer, die jaren ervaring had opgedaan als keldermeester, zijn eigen Cognac-huis. Nu, vier generaties later, wordt de familietraditie in stand gehouden en produceert men nog steeds cognac van uitstekende kwaliteit! “Net als de bij op ons familiewapen, werken wij onvermoeibaar door om de heerlijkste cognac te maken”, aldus Louis. En dat is zo tot op de dag van vandaag. De huidige generatie Royer houdt familietradities hoog door het realiseren van cognac van uitzonderlijke kwaliteit én doordat Royer zijn product begeleidt van de wortels in de grond tot aan de tafels van toprestaurants over de gehele wereld!
| Druivensoort Ugni Blanc, Folle Blanche en Colombard
| Bijzonderheden Uitsluitend de wijngaarden in de Champagnestreek, zijn goed genoeg. De witte wijn wordt gedistilleerd en verwarmd en pas na tien jaar begint de aldus ontstane cognac zijn volle rijkdom aan geur en smaak prijs te geven. Ieder jaar dat hij langer ligt wint hij aan kleur, warmte en intensiteit. Louis Royer voert onder meer de bijzondere Distilleries Collection een menging van diverse jaargangen van één Cru. Bijzondere cognac met, voor de echte cognacliefhebber Royer’s unieke Distilleries Collection. De Franse wetgeving heeft bepaald dat de jongste eaux-de-vie die in de blend van elke cognac wordt gebruikt de soort cognac aangeeft. Voor de Cognac Louis Royer VSOP betekend dit dat het een 4 jaar oude cognac is. VSOP, wat staat voor Very Superior Old Pale is een garantie voor oude Cognac gerijpt in eiken houten vaten uit Limousin of Troncais. De VSOP heeft een zilveren onderscheiding. Daarnaast is de VSOP ‘commended’ tijdens de International Wine & Spirit Competition. Ook heeft hij een gouden medaille ontvangen tijdens het Concours General Agricole in Frankrijk.
| Kleur Heldere oranje bruine cognackleur.
| Geur Ronde en florale geur, een goede balans met dank aan de oude eaux-de-vie in de blend.
| Smaak Louis Royer VSOP wordt gemaakt van eaux-de-vie afkomstig van de beste cru's wat je terug ziet in zijn smaakvolle karakter. De originaliteit komt oorspronkelijk van verschillende veroudering- en blendingmethodes welke jaloersmakend geheim zijn gehouden voor meerdere generaties.
| Serveer suggestie Heerlijk om puur te drinken, als digistief na een mooie maaltijd of als cocktail in combinatie met 2cl Cognac Louis Royer VSOP, abrikozensap en ijsblokjes.
| Serveer temperatuur 16 - 18°C
|
| | | | Afdrukken | | Meer informatie over dit merk | | Terug naar zoekresultaat |
|