Team

Marcel Stam

Accountmanager Horeca - Noord-Holland/Amsterdam

mstam@fourcroy.nl 06 - 13 13 13 40

Peter Olree

Accountmanager Horeca - Midden-Noord-Oost Nederland

polree@fourcroy.nl 06 - 53 94 48 72

Maarten Demmenie

Accountmanager Horeca - Midden-Nederland/Utrecht

mdemmenie@fourcroy.nl 06 - 51 17 03 85

Jasper de Graaf

Accountmanager Horeca - Zuid-Holland/Groot Rotterdam/Groot Den Haag

jdegraaf@fourcroy.nl 06 - 53 23 62 47

Jan Smit

Accountmanager Horeca & Retail - Zuid-Nederland/Limburg

jsmit@fourcroy.nl 06 - 51 45 96 64

Ida Holmgren Andersson

Accountmanager Retail - West-Nederland

ida@fourcroy.nl 06 - 53 33 82 19

Maarten Zijlstra

Accountmanager Retail - Midden-Oost Nederland

mzijlstra@fourcroy.nl 06 - 51 42 68 92

Monique Roffelsen

Order Entry & Administration

mroffelsen@fourcroy.nl 035-695 29 29

Saskia van der Veen

Sales & Secretariaat

svanderveen@fourcroy.nl 035-695 29 29

Mark van Essen

Purchase & Logistics Manager

mvanessen@fourcroy.nl 035-695 29 29

Roland le Fèvre

Graphic & Multi-Media Designer

rlefevre@fourcroy.nl 035-695 29 29

Ellis Homma

Marketing Assistant

ehomma@fourcroy.nl 035-694 13 33

Niels Zondervan

Sales Manager

nzondervan@fourcroy.nl 035-695 29 29

Ginger de Boer

Marketing & Brand Manager

gdeboer@fourcroy.nl 035-695 29 29

Paul de Rooij

Finance Manager

pderooij@fourcroy.nl 035-694 13 33