Team

Zoran Crncevic

Marketing Department

zoran@fourcroy.nl 035 - 695 29 29

Rutger Koenis

Finance Manager

rkoenis@fourcroy.nl 035 - 695 29 29

Floris Pol

Order Entry

fpol@fourcroy.nl 035 - 695 29 29

Miranda van den Bosch

Order Entry

mvandenbosch@fourcroy.nl 035 - 695 29 29

Loes van den Hof

Order Entry

lvandenhof@fourcroy.nl 035 - 695 29 29

Marcel Stam

Accountmanager Horeca - Noord-Holland/Amsterdam

mstam@fourcroy.nl 06 - 13 13 13 40

Peter Olree

Accountmanager Horeca - Midden-Noord-Oost Nederland

polree@fourcroy.nl 06 - 53 94 48 72

Maarten Demmenie

Accountmanager Horeca - Midden-Nederland/Utrecht

mdemmenie@fourcroy.nl 06 - 51 17 03 85

Jasper de Graaf

Accountmanager Horeca - Zuid-Holland/Groot Rotterdam/Groot Den Haag

jdegraaf@fourcroy.nl 06 - 53 23 62 47

Perry Fens

Jr. Accountmanager Horeca & Retail Zuid-Nederland/Limburg

pfens@fourcroy.nl 06 - 83 12 79 69

Jan Smit

Accountmanager Horeca & Retail - Zuid-Nederland/Limburg

jsmit@fourcroy.nl 06 - 51 45 96 64

Jildert de Jong

Accountmanager Horeca Friesland/Groningen

jdejong@fourcroy.nl 06 - 30 62 66 13

Rob Janssen

Accountmanager Retail - West-Nederland

rjanssen@fourcroy.nl 06 - 53 33 82 19

Maarten Zijlstra

Accountmanager Retail - Midden-Oost Nederland

mzijlstra@fourcroy.nl 06 - 51 42 68 92

Monique Roffelsen

Order Entry & Administration

mroffelsen@fourcroy.nl 035-695 29 29

Saskia van der Veen

Sales & Secretariaat

svanderveen@fourcroy.nl 035-695 29 29

Ellis Homma

Marketing Department

ehomma@fourcroy.nl 035-694 13 33

Wouter Kabbes

Operationeel Manager

wkabbes@fourcroy.nl 035 - 694 13 33

Niels Zondervan

General Manager

nzondervan@fourcroy.nl 035-695 29 29

Ginger de Boer

Marketing & Brand Manager

gdeboer@fourcroy.nl 035-695 29 29