Team Fourcroy Nederland

Beeld

Maarten Zijlstra

Accountmanager Retail Midden-Oost Nederland

mzijlstra@fourcroy.nl

06 51 42 68 92

035 69 41 333

Beeld

Jan Smit

Accountmanager Horeca & Retail Zuid-Nederland/ Limburg

jsmit@fourcroy.nl

06 51 45 96 64

035 69 41 333

Beeld

Perry Fens

Accountmanager Horeca & Retail Zuid-Nederland/ Limburg

pfens@fourcroy.nl

06 83 12 79 69

035 69 41 333

Beeld

Jasper de Graaf

Accountmanager Horeca & Retail Zuid-Holland/Zeeland/West-Brabant

jdegraaf@fourcroy.nl

06 53 23 62 47

035 69 41 333

Beeld

Simon Lange

Accountmanager Horeca 't Gooi, Utrecht en Midden-Nederland

slange@fourcroy.nl

06 38 30 99 55

035 69 41 333

Beeld

Jildert de Jong

Accountmanager Horeca & Retail Noord-Nederland

jdejong@fourcroy.nl

06 30 62 66 13

035 69 41 333

Beeld

Rob Janssen

Accountmanager Retail West-Nederland

rjanssen@fourcroy.nl

06 53 33 82 19

035 69 41 333

Marcel Stam

Accountmanager Horeca Noord-Holland en Amsterdam

mstam@fourcroy.nl

06 13 13 13 40

035 69 41 333

Marcel Stam

Accountmanager Horeca Noord-Holland en Amsterdam

mstam@fourcroy.nl

06 13 13 13 40

035 69 41 333

Beeld

Martijn Lutjenhuis

Accountmanager Horeca Amsterdam

mlutjenhuis@fourcroy.nl

06 21 21 42 04

035 69 41 333

Beeld

Tim H.L. Lamers

Accountmanager Horeca Flevoland - en Oost-Nederland

tlamers@fourcroy.nl

06 13 06 62 00

035 69 41 333

Beeld

Wesley Senten

Accountmanager Limburg

wsenten@fourcroy.nl

06 53 94 48 72

035 69 41 333

Beeld

Maarten Demmenie

General Manager

mdemmenie@fourcroy.nl

06 51 17 03 85

035 69 41 333

Beeld

Steven Duintjer

Brand & Marketing Manager

sduintjer@fourcroy.nl

035 69 41 333

Beeld

Zoran Crncevic

Brand Manager

zoran@fourcroy.nl

035 69 41 333

Beeld

Ellis Homma

Marketing & Events

ehomma@fourcroy.nl

035 69 41 333

Beeld

Saskia van der Veen

Management Assistente

svanderveen@fourcroy.nl

035 69 41 333

Beeld

Miranda van den Bosch

Inkoop / Masterdata

mvandenbosch@fourcroy.nl

035 69 41 333

Beeld

Monique Roffelsen

Office Manager

mroffelsen@fourcroy.nl

035 69 41 333

Beeld

Floris Pol

Verkoop Binnendienst

fpol@fourcroy.nl

035 69 41 333

Beeld

Shanna Proeskie

Verkoop Binnendienst 

sproeskie@fourcroy.nl

035 69 41 333

Beeld

Tom van Melis

Verkoop Binnendienst

tvanmelis@fourcroy.nl

035 69 41 333