Team Fourcroy Nederland

Beeld

Maarten Zijlstra

Accountmanager Retail Midden-Oost Nederland

mzijlstra@fourcroy.nl

06 51 42 68 92

035 69 41 333

Beeld

Jan Smit

Accountmanager Horeca & Retail Zuid-Nederland/ Limburg

jsmit@fourcroy.nl

06 51 45 96 64

035 69 41 333

Beeld

Perry Fens

Jr. Accountmanager Horeca & Retail Zuid-Nederland/ Limburg

pfens@fourcroy.nl

06 83 12 79 69

035 69 41 333

Beeld

Jasper de Graaf

Accountmanager Horeca Zuid-Holland/ Zeeland/ West-Brabant

jdegraaf@fourcroy.nl

06 53 23 62 47

035 69 41 333

Beeld

Simon Lange

Accountmanager Horeca Midden-Nederland/ Utrecht

slange@fourcroy.nl

06 38 30 99 55

035 69 41 333

Beeld

Jildert de Jong

Accountmanager Horeca/Retail Noord-Nederland

jdejong@fourcroy.nl

06 30 62 66 13

035 69 41 333

Beeld

Peter Olree

Accountmanager Horeca Midden-Noord-Oost Nederland

polree@fourcroy.nl

06 53 94 48 72

035 69 41 333

Beeld

Marcel Stam

Accountmanager Horeca Noord-Holland/ Amsterdam

mstam@fourcroy.nl

06 13 13 13 40

035 69 41 333

Beeld

Martijn Lutjenhuis

Accountmanager Horeca Amsterdam

mlutjenhuis@fourcroy.nl

06 21 21 42 04

035 69 41 333

Beeld

Rob Janssen

Accountmanager Retail West-Nederland

rjanssen@fourcroy.nl

06 53 33 82 19

035 69 41 333

Beeld

Wouter Kabbes

Operationeel Manager

wkabbes@fourcroy.nl

035 69 41 333

Beeld

Ginger de Boer

Marketing Manager

gdeboer@fourcroy.nl

035 69 41 333

Beeld

Maarten Demmenie

Sales Manager

mdemmenie@fourcroy.nl

06 51 17 03 85

035 69 41 333

Beeld

Saskia van der Veen

Operationeel Assistente

svanderveen@fourcroy.nl

035 69 41 333

Beeld

Ellis Homma

Marketing Assistente

ehomma@fourcroy.nl

035 69 41 333

Beeld

Zoran Crncevic

Brand Coördinator

zoran@fourcroy.nl

035 69 41 333

Beeld

Monique Roffelsen

Office Manager

mroffelsen@fourcroy.nl

035 69 41 333

Beeld

Floris Pol

Verkoop Binnendienst

fpol@fourcroy.nl

035 69 41 333

Beeld

Miranda van den Bosch

Verkoop Binnendienst & Inkoop/ Masterdata

mvandenbosch@fourcroy.nl

035 69 41 333

Beeld

Loes Van den Hof

Verkoop Binnendienst & Inkoop/ Masterdata

lvandenhof@fourcroy.nl

035 69 41 333