Fourcroy - Wijnkopers van wereldklasse.
Winkelmand
Let op, aangepaste levering op 5 mei i.v.m. Bevrijdingsdag. Klik hier voor meer info.Bevrijdingsdag zijn wij gesloten. Klik hier voor meer info.

Erasmus

In 1693 maakte Pieter “Den Deen” Erasmus een moedige reis vanuit Nederland om zich in de Kaap te vestigen. Op 28 februari 1699 schonk gouverneur Willem Adriaan van der Stel boerderij De Groenenbergh in Wagenmakersvallei (Wellington) aan Pieter Erasmus. Tot aan zijn dood in 1731 zette Erasmus zich in voor zijn groenstrekkende wijngaarden en als stamvader van de Erasmus-familie in Zuid-Afrika blijft zijn nalatenschap gedijen bij zijn nakomelingen die tot op de dag van vandaag nog steeds wijn maken in deze regio. Erasmus is een range kwaliteitswijnen uit Zuid-Afrika. De wijnen zijn slim en verfijnd, maar toch soepel en modern. Een perfecte weerspiegeling van het unieke Paarl-terroir.

Gefilterd op:
  • Cape Wine Company
Wis selectie

Filters

1 - 2 van 2 artikelen
Onze website maakt gebruik van cookies om de beste gebruikerservaring te bieden. Door gebruik te maken van onze website ga je akkoord met de standaard instellingen. Bekijk hier ons privacybeleid.